single image

 


Başkanın Mesajı

Poyraz Group'un ürün ve hizmetlerine olan bağlılığınızı memnuniyetle karşılıyoruz. On yıllar boyunca Poyraz Grubu istikrarlı bir büyümeyi sürdürmeyi başardı. Bunu mümkün kılan ise siz değerli müşterilerimiz ve fedakar çalışanlarımızdır.
 
Felsefemiz her zaman müşterilerimizin adil ve dengeli bir şekilde davranılması gerektiği inancına dayanır. Bu nedenle, Fair Dealing'i yaptığımız her işte - işimizi yürütme şeklimizden müşterilerle etkileşime girme biçimimize - sunduğumuz ürün ve hizmetlere - çekirdek bir uygulama yapmak için gayret gösteriyoruz.
 
Kuruluşundan bu yana, Poyraz Grubu, nakliye ve deniz güvenliği de dahil olmak üzere birçok işletme segmentinde, faaliyet gösteren şirketleri aracılığıyla ticari faaliyetlerde bulunmuştur.
 
Bu iş alanlarının her birinde en kaliteli hizmeti sunarak tüm müşterilerimiz için denizcilik ürünleri inşa etme görevimizi yerine getiriyoruz. Yaptığımız her şeyin merkezindesiniz ve yorulmadan bir şekilde çalışacağız. Karşılamak ve beklentilerinizi adil ve sorumlu bir şekilde aşmak.
 
Poyraz Group, güven ve beklentilerinize kadar yaşarken yeni sorunlarla karşılaşmak için birlikte çalışmaya devam edecektir.